khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23687
1396-12-26 16:35
ظهر امروز ستاد هماهنگی سفر شهرستان نهبندان با حضور فرماندار و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،شبانی مسئول نمایندگی میراث،فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهبندان مصوبات جلسات قبل را مورد بررسی قرار داد و گفت: اقداماتی جهت اجرای مناسب برنامه های متناسب با ایام نوروز صورت گرفته است.

در ادامه  مدیران کمیته ها به تبیین و تشریح اقدامات تسهیلات سفرهای نوروزی پرداختند.

سرهنگ دوم رحیمی جانشین فرماندهی انتظامی نهبندان از کاهش 19 درصدی سرقت در این  شهرستان خبر داد و وضعیت شهرستان در سالجاری را متفاوت دانست.

مالکی مدیر جهاد کشاورزی نهبندان نیز از توزیع 40 تن میوه تنظیم بازار یاد کرد که این رقم مورد نقد هاشمی رییس شورای شهر نهبندان قرار گرفت.

هاشمی گفت: این مقدار میوه نیاز شهروندان را تامین نمی کند و خوب است تلاش بیشتری جهت افزایش سهمیه میوه تنظیم بازار صورت گیرد،تا اقشار کم درآمد جامعه تا پایان تعطیلات نوروزی از این خدمات بهره مند شوند.

نظافت فرماندار نهبندان نیز با بیان اینکه گزارشات و اقدامات خوبی در رابطه با سفرهای نوروزی صورت گرفته است اظهار داشت: امیدواریم مسافران و رهگذران سفر ایمن و مطمئنی در این خطه داشته باشند.

وی افزود: خدمات سفر ویژه مسافران ورودی به شهرستان نیست و بلکه شهروندانی که قصد مسافرت و ترک از شهرستان را دارند بایستی با طیب خاطر و آرامش مسافرت کنند.

فرماندار نهبندان با تاکید بر اینکه ایمن سازی در دستور کار قرار گیرد خواستار ایمن سازی در تمامی بخش های سفر شد.

نظافت گفت: شهرداری ها نقش بسزایی در زمینه سفرهای نوروزی دارند ، زیبا سازی،نصب المان های نوروزی را از مهمترین اقدامات دانست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه دچار افسردگی شده است خواستار شادمانی و نشاط اجتماعی و رعایت شئونات اسلامی شد.

فرماندار نهبندان گفت: بایستی ظرفیت و توانمندی شهرستان معرفی شود و بهترین روش تهیه و توزیع تراکت و بروشور است.

وی در پایان با بیان اینکه نمایشگاه صنایع دستی در ایام نوروز در خراسان رضوی برپا می شود خواستار مشارکت و همکاری شهرداری ها و دستگاه های اجرایی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما