khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23710
1396-12-27 06:59
امام جمعه نهبندان با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) کارگشای حوزه مدیریتی است اظهار داشت: اینچنین رهبری مدیر و مدبر در هیچ جای دنیا وجود ندارد و این نعمت ویژه و مختص نظام جمهوری اسلامی ایران است وبایستی از این فرصت حداکثر استفاده شود.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفتگو با  نهبندان خبر،به دیدار مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره و گفت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به مسائل داخلی و خارجی اشاره کردند و مثل همیشه رهنمودهای بسیار ارزشمندی که بایستی نصب العین قرار داده شود را بیان نمودند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به مسئله اشتغال و معیشت مردم اشاره کردند افزود: امروزه با توجه به توطئه های استکبار جهانی در قالب تحریم این مشکلات دو چندان شده است و تعدای از نسل جوان دهه شصت و هفتاد به سن اشتغال رسیده و بایستی فرصت های شغلی فراهم شود،تعداد دانش آموختگان دانشگاهی افزایش یافته است،لذا این مسائل انباشته و تبدیل به یک معضل و مشکل می شود.

حجت الاسلام خزاعی اظهار داشت:  معیشت،اشتغال،مسکن و... به عنوان مشکل نام برده می شود و راه علاج و درمان وجود دارد و این سری از مشکلات قابل شناسایی ،رفع و اقدام است.

وی با بیان اینکه بهترین سخن راه حل مشکلات درون زا،اقتصاد مقاومتی است که بارها از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی )تاکید شده است افزود: تکیه بر داشته های واقعی و نگاه به داخل است.

امام جمعه نهبندان تصریح کرد: نگاه به بیرون نداشته باشیم چرا که کشورهای غربی در پی رفع مسائل و مشکلات خویشتن هستند آنان خیر خواه ما نیستند و در عهد و پیمان کار شکنی می کنند.

وی به ظرفیت هایی از جمله،منابع غنی انسانی،وسعت سرزمینی ،منابع نفت و گاز،معادن و... اشاره و خاطرنشان کرد:نگاه به اقتصاد مقاومتی،نیروی داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا به کشور می تواند راه حل مسائل و مشکلات باشد.

حجت الاسلام خزاعی در ادامه خطاب به مسئولین گفت:آنچه  لازم است بر مسئولین که خدمتگزارانی تلاشگر برای مردم هستند،فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را نصب العین قرار داده و آنجاییکه نیاز به اقدام است مسئولین بایستی پیش قدم باشند و اقدام و عمل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تصریح کرد:نبایستی فرمایشات مقام معظم رهبری به فراموشی سپرده شود.

امام جمعه نهبندان فرمایشات حضرت آقا در مذمت کالای خارجی و قاچاق را مصداق قرار دادو افزود: متاسفانه قاچاق کالا انجام می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) کارگشای حوزه مدیریتی است اظهار داشت: اینچنین رهبری مدیر و مدبر در هیچ جای دنیا وجود ندارد و این نعمت ویژه و مختص نظام جمهوری اسلامی ایران است وبایستی از این فرصت حداکثر استفاده شود.

حجت الاسلام خزاعی گفت: تبعا توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پشتوانه محکمی برای مدیران در حوزه مدیریتی آنهاست و فرصت را غنیمت شمرده تا تبدیل به حسرت نشود چراکه وقتی متوجه عدم و کندی پیشرفت می شوند به آرشیو سخنان حضرت آقا مراجعه می کنند، دچار حسرت می شوند.

امام جمعه نهبندان با اشاره به اینکه در آستانه سال نو هستیم و مانند سالهای گذشته حضرت آقا در اولین روز از نوروز پیام نوروزی خواهند داشت افزود: آن سخنرانی و پیام نوروزی افق سال نو را مشخص خواهد کرد و در چهلمین سالگی انقلاب اسلامی امیدواریم مسئولین فرمایشات مقام معظم رهبری را در طلیعه سال جدید نصب العین قرار دهند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما