khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 23818
1397-01-02 16:35
در دومین روز از فروردین ماه 97 و در ازدحام دید و بازدیدهای عید به سر میبریم و خبری از میوه تنظیم بازار در نهبندان نیست.

به گزارش نهبندان خبر،در حالی که قرار بود 40 تن میوه شب عید وارد بازار نهبندان شود و بارها در جلسات رسمی توسط مسئولین اعلام شده است که 70 درصد میوه تنظیم بازار شب عید، قبل از سال نو و 30 درصد ما بقی آن در سال جدید وارد بازار میوه شهرستان نهبندان می شود این موضوع مورد نقد برخی از اعضای جلسه قرار گرفت و مسئولان نیز اصرار و پافشاری بر این که میوه شب عید بازار نهبندان تامین و با مشکل مواجه نخواهند شد.

 این در حالیست که در دومین روز از فروردین ماه 97  و در ازدحام دیدو بازدیدهای عید به سر میبریم  و خبری از میوه تنظیم بازار در نهبندان نیست.

سری به میوه فروشی نگین و عامل توزیع میوه تنظیم بازار در نهبندان زدیم متاسفانه مشتری میوه بسیار  و اما جای سبدهای میوه تنظیم بازار خالی است.

روشندل شهروند نهبندانی گفت: مهمان داریم و جهت خرید میوه  تنظیم بازار مراجعه و با پاسخ موجود نیست مواجه شدم.

وی افزود: با این وضعیت اقتصادی و معیشتی ، پسندیده نیست که دست خالی به منزل برگشته و شرمنده عزیزان باشیم.

مهدی هاشمی عامل توزیع میوه شب عید گفت: 25 تن میوه تا سه شنبه 29 اسفند ماه وارد بازار نهبندان شده است و متاسفانه این حجم از میوه پاسخگو نیاز شهروندان نیست.

وی افزود: با دو دستگاه کامیون جهت حمل میوه تنظیم بازار به سردخانه میوه خراسان جنوبی در بیرجند مراجعه نموده و  موفق به بارگیری یک دستگاه شده است.

عامل توزیع میوه شب عید نهبندان گفت: مسئول سردخانه با بیان اینکه میوه موجود نیست از بارگیری دیگر دستگاه امتناع ورزیده است.

هاشمی تصریح کرد: امیدواریم شنبه و با آغاز هفته مشکل میوه شب عید بازار نهبندان مرتفع شود.

عدم وجود میوه تنظیم بازار موجب نارضایتی شهروندان نهبندانی شده است،مردم هم اکنون به میوه شب عید نیاز دارند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما