khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24340
1397-01-17 16:09
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روز فناوری هسته ای گفت : دستیابی به فناوری هسته ای افتخاری بود که با دستان پرتوان جوانها و دانشمندان ما اتفاق افتاد .

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین "نوری" افزود : دشمنان ما ابتدا این توانمندی ما را انکار می کردند اما وقتی که کسب موفقیت ما برای همه روشن شد از راه های دیگری به مقابله پرداختند .
"محمود نوری" افزود مسلما آنها نخواهند پذیرفت ملتی که زمانی زیر سلطه آنها بود و مستشاران آنها در این کشور حضور داشتند اکنون به عنوان قطب سیاسی منطقه و الگوی جوامع آزادی خواه بشری باشد و به همین دلیل تلاش و سنگ اندازی زیادی برای متوقف شدن حرکت رو به رشد کشور ما انجام می دهند .
حجت الاسلام والمسلمین "نوری" با اشاره به روز قطع ارتباط آمریکا با ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به بیانات امام راحل (ره) گفت : ملت مسلمان ایران در آن زمان نتها از این اقدام آمریکایی ها ناراحت و غمگین نبودند بلکه بسیار خوشحال شدند و این قطع رابطه را به خیر و صلاح کشور می دانستند.
"محمود نوری" افزود : از همان تاریخ جوانان و اندیشمندان ملت اسلامی تلاش های خود برای رشد و پیشرفت علمی کشور را آغاز کردند.

خطیب نماز جمعه شوسف همچنین با اشاره به روز سلامتی افزود : دین اسلام در بحث سلامت و توجه به جسم و روان سفارش و تاکید زیادی دارد و در روایات و احادیث متعددی آمده است که باید برای سلامت جسم و روانمان تلاش کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین "نوری" خاطر نشان کرد : متاسفانه در دهه های اخیر به دلیل ماشینی و صنعتی شدن زندگی ها به خوراکی هایی روی آورده ایم که با طبع جسم ما سازگاری ندارد و بیماری ها و گرفتاریی در جامعه وجود آمده است که باید با توجه به توصیه های دین این مشکلات را کاهش داد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما