khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24351
1397-01-18 13:18
رییس جمعیت هلال احمر نهبندان از مراجعه ۹۳۶مسافر به پایگاه ها و پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در این شهرستان خبر داد.

حسین رضایی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر، اظهار داشت :طرح ملی راهنمای مسافران نوروزی همزمان با سراسر کشور از ۲۵اسفند ماه سال گذشته در نهبندان آغاز و تا ۱۵فروردین ماه امسال ادامه یافت.

وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات پایگاه سیار یا پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان در میدان امام رضا علیه السلام شهر نهبندان دایر شد تصریح کرد: روزانه در پایگاه جوانان ۳ نفر از اعضای جوانان و اعضای کانون های مختلف به هموطنان خدمات ارائه دادند.

رضایی از توزیع ۱۵۸۰بسته فرهنگی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: اقلام مذکور شامل بروشورهای نیروی انتظامی نقشه شهرستان و راهنمای اماکن مذهبی و تاریخی نهبندان بوده است.

وی از برپایی ایستگاه نقاشی برای کودکان در محل این پایگاه خبر داد و گفت: تعداد۳۸۸ کودک ونونهال در این ایستگاه‌ها حاضر و نقاشی‌های با موضوعات طبیعت و بهار ترسیم کرده و در نهایت به تمامی این کودکان هدایایی اهدا شد.

رضایی با اعلام اینکه امدادگران در کم ترین زمان ممکن به محل حوادث اعزام شدند، گفت: به ۱۷مورد سانحه ترافیکی امداد رسانی شده است.

رضایی با بیان اینکه تمامی امدادگران پایگاه‌های امدادونجات جاده‌ای و نیروهای این جمعیت در ایام نوروز در حالت آماده‌باش بودند، افزود: به منظور تسریع در امر امداد رسانی، تیم سیار در محور اصلی شهرستان استقرار داشت.

رییس جمعیت هلال احمر نهبندان اظهار داشت: مانور هوایی در محل پایگاه امدادونجات بین شهری حضرت ابوالفضل(ع) و فرمانداری نهبندان در این ایام انجام شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما