khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24540
1397-01-25 20:17
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سیاست روسیه در مقابل تهدیدهای آمریکا را قاطع و قابل تحسین برشمرد و گفت: آتش‌افروزی در این منطقه حساس قطعاً به نفع آمریکا نخواهد بود.

به گزارش نهبندان خبر، علاءالدین بروجردی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: آمریکایی‌ها پس از شکست سیاست‌هایشان در سوریه می‌کوشند که این شکست را جبران کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به دنبال تغییر ساختار سیاسی حاکم بر سوریه بودند، تصریح کرد: با شکست سیاست‌های آمریکا در قبال این کشور، سوریه مسیر خود را طی کرده و به سمت امنیت پایدار پیش می‌رود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حالی با شکست داعش، سوریه به سمت امنیت پایدار حرکت می‌کند که آمریکایی‌ها به‌عنوان برهم زنندگان امنیت 7 سال گذشته سوریه همچنان می‌خواهند، ناامنی‌ها ادامه داشته باشد و عصبانی هستند.

وی با اشاره به عکس‌العمل قاطع روسیه پس از تهدید این کشور از سوی آمریکا، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها باید بدانند که حتماً در مقابل آن‌ها راه همواری وجود نداشته و عکس‌العمل‌ها جدی خواهد بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: آمریکایی‌ها شرایطی را ایجاد نکنند که آتش افروزی خطرناکی در منطقه شکل بگیرد.

بروجردی با قابل تحسین خواندن مواضع روسیه در مسائل اخیر، گفت: عکس‌العمل روسیه در مقابل آمریکا بسیار جدی و قاطع بوده و قطعأ در محاسبات آمریکایی‌ها برای برداشتن هر گام نظامی در سوریه تأثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: آمریکایی‌ها می‌دانند که آتش‌افروزی در این منطقه حساس قطعاً به نفع آن‌ها نخواهد بود.
م:خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما