khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24546
1397-01-25 20:43
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: دشمنان بدانند نیروهای مسلح ایران غافلگیر نخواهند شد.

به گزارش نهبندان خبر، امیر احمدرضا پوردستان عصر امروز در دومین یادواره شهید مدافع حرم مرتضی زرهرن در محل شبستان امامزاده حمزه رضا شیروان جنگ ترکیبی را راهبرد جدید آمریکا برای شکست ایران عنوان و اظهار کرد: در جنگ ترکیبی، آمریکا با بهره‌گیری از تمام توان و تجهیزات و ظرفیت‌های موجود وارد میدان شده که مقابله با آن تنها مختص نیروهای مسلح ارتش، نهادهای اطلاعاتی و نظامی و انتظامی نیست بلکه همه ملت باید در این عرصه ورود کرده و با دشمن مقابله کنند.

وی، ایجاد گروه‌های تروریستی ازجمله داعش را یکی از راهبردهای دشمن در جنگ ترکیبی برشمرد و افزود: داعش یکی از اهرم‌های فشار آمریکا علیه ایران و سوریه بوده که خطری جدی بوده و یک تهدید به شمار می‌رود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش تأکید کرد: جنگ نیمه‌سخت و اقتصادی یکی دیگر از توطئه‌های دشمنان است که از طریق ایجاد نارضایتی در بین مردم دنبال می‌شود که قطعاً در این جنگ نیز ناکام خواهد ماند.

پوردستان تأکید کرد: پاشنه آشیل کشور بحث اقتصادی است که دشمن بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده است که تنها راه مقابله با این توطئه دشمن اقتصاد مقاومتی است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان باید بدانند نیروهای مسلح نظامی و انتظامی ایران آماده بوده و هیچ‌گاه غافلگیر نخواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که دشمن دنبال می‌کند موضوع جنگ نرم است که سرمایه‌گذاری کرده و این موضوع نه‌تنها کمتر از جنگ سخت نیست بلکه چند برابر آن است.

پوردستان در انتها یکی از مؤلفه‌های قدرت ایران را همین حضور مردم درصحنه دانست که در بزنگاه‌های مختلف موجبات عزت و سربلندی ایران اسلامی را فراهم می‌آورند.
م:خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما