khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24582
1397-02-02 10:41
حسن احمدیان،مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق گفت،روزنامه سیاسی،فرهنگی مهر مشرق به عنوان روزنامه صبح خراسان جنوبی در راستای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه فرهنگی در اردیبهشت ماه منتشر می شود.

به گزارش نهبندان خبر،حسن احمدیان،مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق گفت،روزنامه سیاسی،فرهنگی مهر مشرق به عنوان روزنامه صبح خراسان جنوبی در راستای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه فرهنگی در اردیبهشت ماه منتشر می شود.

احمدیان تصریح کرد:با توجه به رقابت رسانه ها در دنیای امروز،رسیدن به استانداردهای حرفه ای اطلاع رسانی از جمله اهدافی بوده است که از ابتدای انتشار نشریه آن را دنبال و همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از توان و تخصص خبرنگاران برجسته استان و همچنین مدیران هنری رسانه های کشوری،در سالهای پیش هفته نامه و هم اکنون روزنامه ای در سطح رسانه های کشور برای مخاطب عرضه کنیم.

مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق افزود: این روزنامه با رویکرد سیاسی،فرهنگی،محلی برای بیان دغدغه های مردم ولایتمدار خراسان جنوبی خواهد بود و نسبت به انحراف هایی که از مسیر آرمان های انقلاب در سطح استان صورت می گیرد، هشدارهای لازم را خواهد داد و از مسئولین خواهد خواست نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

احمدیان ترویج سبک زندگی اسلامی،بالابردن سطح آگاهی مردم در مسائل سیاسی و فرهنگی،بسط فرهنگ غنی اسلامی ایرانی در بین جامعه و استفاده بهینه از پتانسیل و ظرفیت های مطبوعاتی خراسان جنوبی را از اهداف این روزنامه برشمرد و افزود: انتشار گزارش ها و تحلیل های جامع و مستند در کنار استفاده از جلوه های بصری گرافیکی که خوانده را جذب کند،یکی از اصولی است که سعی شده در روزنامه مهر مشرق مورد توجه قرار گیرد تا نشریه ای در حد استانداردهای روز در اختیار مخاطب قرار گیرد.

مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق اظهار داشت: اصولا هر نشریه ای با اهداف خاص و مشخصی پا می گیرد و نشریه مهر مشرق نیز از همان ابتدا با رساندن صدا و مشکلات مردم ولایتمدار خراسان جنوبی به مسئولان استانی و کشوری شروع به کار کرد و در این راه سعی شده است تا مطالب نشریه بازتاب دهنده مشکلات به دور از نگاه های سیاسی و جناحی باشد.

احمدیان خاطرنشان کرد: به طور قطع بازتاب این مشکلات سبب خواهد شد تا مسئولان با شتاب بیشتری در پی رفع و رجوع آن باشند که این مسئله در نهایت به رشد و پیشرفت خراسان جنوبی منجر خواهد شد.

وی گفت: به هر حال به این مسئله ایمان داریم که یک رسانه نقاد و البته نقدی که از جاده انصاف خارج نباشد،یکی از لازمه های توسعه استان است.

 رسانه ها چشم بینای جامعه هستند و می بایست ب انتقال مشکلاتی که ممکن است از چشم مدیران دور مانده،زمینه را برای رفع آن و رشد منطقه فراهم کنند.

مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق افزود: انتقاداتی که صورت می گیرد، به دلیل رسالت و وظیفه رسانه است،علاقه مندیم همه دستگاه های اجرایی ظرفیت نقدپذیری خود را بالابرند و تحمل شنیدن نقد را داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما