khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24597
1397-02-08 19:46
مسؤول دفتر آیت‌الله جوادی‌آملی با انتقاد از انعکاس نادرست سخنان ایشان در دیدار با وزیر تعاون اظهار کرد: تنها آن دسته از مطالبی که پیرامون سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی در سایت اسراء منتشر می‌شود صحیح است و مطالبی که در منابع دیگر از ایشان نقل می‌شود مورد تأیید نیست.

به گزارش نهبندان خبر،حجت‌الاسلام حسین جعفریانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به نشر تحلیل‌هایی در فضای مجازی پیرامون سخنان و توصیه‌های آیت‌الله جوادی‌آملی خطاب به وزیر تعاون و مجموعه اجرایی دولت اظهار کرد: ملاک تأیید سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی فقط سایت موسسه اسراء است.

وی افزود: تنها آن دسته از مطالبی که پیرامون سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی در سایت اسراء منتشر می‌شود صحیح است و مطالبی که در منابع دیگر از ایشان نقل می‌شود مورد تأیید دفتر ایشان نیست.

مسؤول دفتر آیت‌الله جوادی‌آملی با انتقاد از تقطیع، نقل به مضمون و برداشت‌های شخصی از سخنان این مرجع عنوان کرد: سخنانی که در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به آیت‌الله جوادی‌آملی منتسب می‌شود تقطیع شده و مورد بهره‌برداری ابزاری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تقطیع، تغییر و تحلیل نادرست سخن مراجع و علما که افراد زیادی از جامعه به سخنان ایشان چشم‌ دوخته‌اند عملی غیراخلاقی است.

جعفریانی با بیان اینکه دیدار رسمی با وزیر تعاون صورت گرفته و ایشان توصیه‌هایی را در خصوص اشتغال، مسئله اقتصاد مقاومتی و... داشتند، خاطرنشان کرد: اگر احساس شود تحلیل‌های بی‌مورد و بهره‌برداری‌های ابزاری از سخنان آیت‌الله جوادی‌آملی سبب تضعیف نظام یا بر هم زدن افکار عمومی شود موضع‌گیری خواهیم کرد.
م:خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما