khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24639
1397-02-28 15:44
خطیب نمازجمعه نهبندان خطاب به اروپایی ها گفت: مسلمان و‌مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود و اجازه نمی دهیم عزت،حکمت،مصلحت و اقتدار ایران اسلامی نادیده گرفته شود.

به گزارش نهبندان خبر،حجت‌الاسلام والمسلمین خزاعی امام جمعه نهبندان در جمع نمازگزاران پس از توصیه و سفارش به تقوای الهی به فضیلت ماه مبارک رمضان اشاره و افزود: تنها ماهی که در قرآن کریم از آن یاد شده است ماه رمضان است و هر کس این ماه را درک کرد بایستی این ماه را روزه بگیرد.
وی اظهار داشت: واژه رمضان یک واژه امیدوار کننده است و این ماه فرصتی استثنایی برای بهره گیری از فیوضات میباشد.
امام جمعه نهبندان بحث را با آیات و روایاتی تکمیل کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه سرمایه گذاری در جهت هدایت جوانان یک نوع سرمایه گذاری پایدار است خواستار تربیت جوانان و‌نوجوانان قرآنی شد.

حجت‌الاسلام خزاعی به مصوبات شورای فرهنگ عمومی اشاره و تصریح کرد: مخالف شادی مردم نیستیم به شرطی که به ولنگاری کشیده نشود .
وی خاطر نشان کرد: مسجد شیخ علی موسی به مسجد و مرکز فرهنگی مذهبی صاحب الزمانی تغییر نام داده است.
خطیب نماز جمعه نهبندان به مناسبت های روز در هفته آتی اشاره و افزود: در خردادماه ۵۹ رییس جمهور وقت آمریکا محاصره همه جانبه اقتصادی علیه ایران اسلامی را آغاز کرد و این محاصره سال به سال تمدید و تشدید شده اما ملت ایران برای خود فرصت ساخته است.
وی به شاخصه های علمی ایران اشاره و افزود: رییس جمهور آمریکا اعلام کرد که بدون شلیک یک گلوله جلوی پیشرفت هسته ای ایران را گرفتیم و این در حالی ست که در دو سال و اندی پسا برجام به هیچیک از تعهدات خود عمل نکردند.
حجت‌الاسلام خزاعی سخنان مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در خصوص برجام را بازخوانی کرد و اظهار داشت: امروزه شاهد آن هستیم که آمریکا یک طرفه از برجام خارج می شود ،مسئولین ما پیشتر از این میگفتند که برجام قابل مذاکره نیست و اما امروز دم از اتحاد مجدد میزنند.
وی گفت: انتظار می رود مسئولین سخنان مقام معظم رهبری«مدظله العالی» را نصب العین خود قرار دهند . چرا که مایه تاسف است که برخی میگویند حضرت آقا در جریان مذاکرات بودند ،اینگونه نیست ،حضرت آقا در جریان کلیات مذاکرات بوده واز جزئیات اطلاعی نداشتند.

خطیب نماز جمعه نهبندان خطاب به اروپایی ها گفت: مسلمان و‌مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود و اجازه نمی دهیم که عزت، مصلحت،حکمت و اقتدار ایران اسلامی نادیده گرفته شود‌.

حجت‌الاسلام خزاعی با طرح سوال اینکه چه کسانی پای نظام و انقلاب ایستاده اند؟؟ گفت: کشورهای عربی مرده اند و ما را به این کشورهای اروپایی و غربی امیدی نیست چرا که اینها خود رژیم اشغالگر قدس را به وجود آوردند و بایستی گوش به فرمان ناخدای کشتی نظام و پایبند به منویات مقام معظم رهبری باشیم و همه ببینند و نظاره کنند که در این کشور اسلامی همه پیرو رهبر خود هستند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما