khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24643
1397-03-02 15:19
شبکه دامپزشکی نهبندان موفق به کسب رتبه نخست بین ادارات دامپزشکی استان خراسان جنوبی شد.

به گزارش نهبندان خبر،با تلاش شبانه روزی همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان نهبندان و با توجه به ارزیابی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی در سال 96، این شبکه موفق به کسب رتبه اول در سطح  شبکه های دامپزشکی استان در تمام شاخصه ها  شد.

مهندس راه انجام رئیس شبکه دامپزشکی با اعلام این خبر اظهار کرد: روابط عمومی این شبکه برای چهارمین سال متوالی، واحد مبارزه با بیماری های دام و بیماری های مشترک برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست و اداره تشخیص و درمان نیز در سال 95 رتبه دوم و در سال 96 موفق به کسب رتبه اول شده اند.

 

وی افزود:در ارزیابی اداره روابط عمومی، تعامل با خبرگزاری‌ها و نشریات و همکاری با روابط عمومی اداره کل دامپزشکی و تهیه فیلم و عکس از فعالیت های فنی شبکه دامپزشکی از شاخص‌ ترین فعالیت‌های روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان در سال 96 بوده است که منتج به این رتبه شده است.

 

رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان ادامه داد: در ارزیابی واحد مبارزه با بیماری های دام شاخص هایی از قبیل انجام تعهدات واکسیناسیون، پایش و مراقبت بیماریهای دامی، مبارزه با بیماریهای مشترک بین انسان و دام و همچنین گزارش بیماریهای دامی در سیستم پایش و مراقبت ملاک عمل قرار گرفته است.

 

راه انجام، ارزیابی اداره تشخیص و درمان را از دیگر ارزیابی های دامپزشکی استان برشمرد و بیان داشت: با توجه به اینکه برنامه ریزی و نظارت و اقدامات اجرایی کنترل، پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های غیرواگیر، برنامه ریزی برای توسعه و تقویت واحدهای خدمات بهداشتی و درمانی بخش غیردولتی دامپزشکی و نظارت بر آنها بخشی از وظایف اداره تشخیص و درمان است که این شبکه با رعایت موارد فوق، موفق به کسب رتبه اول در سال 96 شده است.

 

رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان ابراز امیدواری نمود که با اجرای سیاست های پیشگری از بیماری های دام و بیماری های مشترک، در کنترل و ریشه کنی این بیماری ها و در نهایت ارتقا سلامت جامعه گام های ارزنده ای بیش از پیش برداشته شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما