khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24647
1397-03-04 22:09
خطیب نماز جمعه نهبندان خواستار جبران عقب ماندگی ها در تصویب برجام شد و افزود: دستگاه دیپلماسی نباید از خطوط قرمز تعیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عبور کند

به گزارش نهبندان خبر،امام جمعه نهبندان در خطبه های نمازجمعه این هفته پس از توصیه و سفارش به تقوای الهی به اثرات روزه اشاره و افزود: روزه سختی هایی دارد و این تمرین صبر در مشکلات میباشد.
وی گفت: روزه اطاعت از پروردگار است و باعث آرامش زندگی فردی و اجتماعی می شود و کاهش آمار بزهکاری گواهی آن است.

خطیب نماز جمعه نهبندان در ادامه به سالروز غرور آفرین فتح خرمشهر اشاره و بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با جوانان در دانشگاه امام حسین (ع) که فرمودند: خرمشهرها در پیش است را تبیین و تشریح کرد.
حجت الاسلام خزاعی اظهار داشت: امروزه در جبهه تهاجم فرهنگی ،اشغال خرمشهر به سکونت گاه و فرزندان رسیده و تلاش و مجاهدت در این خرمشهرها بایستی افزون گیرد.
وی با یادآوری وفات حضرت خدیجه کبری(س) همسر پیامبر گرامی اسلام از یاوری و نقش این بانوی بزرگ در تبلیغ و گسترش دین اسلام سخن گفت.

خطیب نماز جمعه نهبندان به دیدار چند روز گذشته مسئولان و سران قوا با رهبر انقلاب اسلامی اشاره و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)را بازگو و عهدشکنی آمریکا برای چندمین بار را تشریح کرد.

وی با استناد به سخن مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند: مسئولان نظام اسلامی،دولت و مجلس در یک آزمون تاریخی قرار گرفتند خواستار جبران عقب ماندگی ها در تصویب برجام شد و افزود؛ دستگاه دیپلماسی نباید از خطوط قرمز تعیین شده توسط مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)عبور کند...

انتهای پیام/

دیدگاه شما