khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24648
1397-03-04 22:25
امام جمعه شوسف در خطبه های نماز این هفته در مورد روز دزفول مقاومت و پایداری گفت :این مناسبت یادآور روز هایی سرنوشت ساز در جنگ تحمیلی است که مردم ایران در مقابل جنایتگری خونخوار ایستادند و جانفشانی های مردان و زنان دزفولی را که با دست خالی مقابل دشمن ایستادگی کردند برای ما یاد آوری می کند.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین "نوری" در مورد سالروز وفات حضرت خدیجه (س) هم گفت : این بانوی گرانقدر همیشه همراه پیامبر اسلام بود و همه دارایی خود را در راه اسلام اهدا کرد.
"محمود نوری" با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله لبنان بر رژیم کودک کش اسرائیل افزود :این پیروزی نقطه عطفی بود برای همه نیروهای جبهه مقاومت که بیش از پیش به خود باوری برسند.
خطیب نماز جمعه شوسف همچنین در مورد ماجرای عهد اخوت بین مسلمانان آن را واقعه زیبایی دانست که بهترین نسخه برای مشکلات امروز جهان اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین "نوری" با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا و نقض عهد برجام هم گفت : اگر در گذشته سفارشات رهبری در مورد برجام رعایت می شد ما الان با این مشکلات رو برو نبودیم و آنها به این راحتی نمی توانستند خلف وعده کنند .
"محمود نوری" خاطرنشان کرد: در آن زمان مسئولان مربوطه تعهداتی را که باید می گرفتند نگرفتند و لازم است الان از بقیه اعضا و طرف های برجام تعهدات لازم گرفته شود .

انتهای پیام/

دیدگاه شما