khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24660
1397-03-11 21:14
خطیب نماز جمعه نهبندان گفت:با حضور در راهپیمایی روز قدس پایداری در مقابل نظام را به رخ جهانیان خواهید کشید

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی در خطبه های نماز جمعه این هفته پس از توصیه و سفارش به تقوای الهی ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)و هفته اطعام و اکرام را گرامی دانست.

وی با بیان اینکه فردای قیامت همه بستگان به دلیل گرفتاری و دغدغه از یکدیگر فراری هستند افزود: اگر انسان دست فقیر ،مسکین و یتیمی را گرفته باشد فردای قیامت دستگیرش می شود.

خطیب نماز جمعه نهبندان یادآور شدسالروز رحلت امام راحل(ره) با شب های قدر همزمان شده است و ۲۹سال قبل نفس ها در سینه حبس و عنوان میشد برای سلامتی امام دعا کنید ،اکنون این کشتی انقلاب در ساحل نجات است.

او گفت: فراز و نشیب ها و تلخی و شیرینی هایی در مسیر بوده و اما به فضل الهی حرکت به سمت رشد و قله پیروزی هیچگاه متوقف نشده است.

حجت‌الاسلام خزاعی تصریح کرد:فرامین مقام معظم رهبری نصب العین شود تا منافع جمهوری اسلامی تامین و با هدایت های رهبری کشور سربلند بیرون آید.

وی با بیان اینکه مومن از یک سوراخ دو مرتبه گزیده نمیشودیادآور شد: در دهه۸۰امتحان شدند و تجربه برجام هم پیش روی مسئولان است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: مسئولان در مقابل آزمون بزرگ قرار گرفته اند.

خطیب نماز جمعه نهبندان گفت: ملت ایران و شما مردم روزه دار ان شاءالله هفته آینده و روز قدس که درس بزرگی از امام راحل«ره» فراگرفته اید پایداری در مقابل نظام را برای چهلمین بار به رخ جهانیان خواهید کشید.

وی افزود: گرمای هوا مانع حضور شما در راهپیمایی روز قدس نمی شود چرا مسئله قدس مهم است و مصادف با ۲۳ رمضان می باشد.

خطیب نماز جمعه نهبندان گفت: راهپیمایی روز قدس ساعت۱۱:۳۰ از محل گلزار شهدای گمنام به سمت مصلی امام علی«ع» برگزار و با حضور یکایک شما ان شاءالله روز تاریخی دیگری ثبت و شادی مقام معظم رهبری و روح امام و شهدا از بصیرت و آگاهی مردم را دربرداشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما