khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24668
1397-03-18 14:51
خطیب نماز جمعه نهبندان؛
حمایت از فلسطین حمایت از خود است
خطیب نماز جمعه نهبندان گفت:ایستادگی و مقاومت مردم فلسطین و حمایت از آنان حمایت از خود است.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در خطبه های نماز جمعه این هفته بعد از توصیه و سفارش به تقوای الهی در مورد اجر و پاداش روزه داری سخن گفت.

وی در ادامه با تقدیر و تشکر از حضور پرشور و حماسی مومنین روزه دار در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس افزود:دشمن ظالم و یاریگر مظلوم باشیم.

خطیب نماز جمعه نهبندان با بیان اینکه اعتقادات ما مسلمان اجازه نمی دهد که کودک کشی اسرائیل را تحمل کنیم اظهار داشت: ما پیرو امیرالمومنین هستیم و بر آنچه که قلب امیر مومنان برای آن می تپد نمی توانیم بی تفاوت باشیم.

حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت مردم فلسطین  و حمایت از آنان حمایت از خود است.

وی اظهار داشت: امروزه جنگ ها و شهرها به هم نزدیک شده است و فلسطین برای ما مسلمانان حکم مکه و مدینه را دارد و همه انبیاء الهی در بیت المقدس به عنوان اولین قبله مسمانان جهان نماز گزاردند و هیچ انسانی نمی تواند نسبت به قبله اول خود بی تفاوت باشد.

حجت الاسلام خزاعی گفت: حضور یکایک شما در راهپیمایی روز قدس پیام های بسیاری دارد و اولین پیام آن دلخوشی مردم فلسطین است و پیام دیگر آن به سرمداران رژیم اشغالگر قدس است که شمارش معکوس آغاز شده است.

وی در ادامه به فرمایشات و سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل(ره) اشاره کرد.

خطیب نماز جمعه نهبندان با تبریک مجدد انتصاب کریمان خراسانی به عنوان فرماندار نهبندان،مردم این دیار را مرذمی ولایی،متدین،انقلابی و سخنکوش معرفی و خواستار رفع و حل مشکلات معیشتی،اقتصادی و... مردم  این شهرستان  شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما