khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24678
1397-03-31 17:23
امروز و همزمان با سالگرد پدر شهید آتشدست یادواره این سردار شهید با حضور مسیولین و اقشار مختلف مردم در فاطمیه گلزار شهدای گمنام نهبندان برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،پیش از ظهر امروز یادواره سردار شهید دکتر احمد آتشدست همزمان با سالگرد پدر مرحوم شهید با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی،ائمه جمعه،فرماندار،مسئولین و اقشار مختلف مردم در فاطمیه گلزار شهدای گمنام شهر نهبندان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ پاسدار علی شاه وردی فرمانده سپاه ناحیه نهبندان حضور همه شرکت کنندگان مراسم در محفل شهید را گرامی دانست.

در ادامه سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی دانست و افزود: یادواره های شهدا سبب یادآوری و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا می شود.

وی با بیان اینکه شهدا الگوی زمینیان هستند اظهار داشت:ما پرچمدار شما عزیزان هستیم.

قاسمی گفت: امروزه واژه حقوق بشر در سازمان ملل عوض شده است و ملت های مظلومی که برای دفاع از حقوق خود قیام می کنند،تروریسم نامیده می شوند،واژه ها وارونه جلوه داده می شوند.

او اضافه کرد: برداشت از انسان و اسلام متفاوت شده است.

وی در ادامه به مسائل سیاسی و امنیتی روز اشاره و عامل پیروزی ملت ایران را فرهنگ شهید و شهادت عنوان کرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) به فضای مجازی گریزی زد و گفت: چنانچه از فضای مجازی به درستی استفاده شود این فضا ابزار خوبی است،باید در فضای مجازی مجاهدت کرد و تسلیم نشد.

گفتنی است: پخش کلیپ سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مورد شخصیت شهید آتشدست،قرائت دلنوشته و وصیت نامه شهید،مداحی و غبار روبی مزار شهید از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما