khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24685
1397-04-10 21:05
فرماندار نهبندان سفر کاری خود به تهران را در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه تشریح کرد

به گزارش نهبندان خبر،کریمان خراسانی فرماندار نهبندان در روز اول سفر کاری خویش به تهران به همراه افضلی نماینده مردم شریف نهبندان و سربیشه با رضوی معاون مناطق محروم و توسعه روستایی ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد

وی افزود: افضلی چندین درخواست و مکاتبه را به این مقام مسئول مطرح کرد.

فرماندار نهبندان با اشاره به ابلاغیه بخشنامه در سال ۹۳ مبنی بر اینکه بانک های عامل مکلفند سند معدن را به عنوان وثیقه قبول کنند در این راستا خواستار انعکاس و تذکر این موضوع به بانک های عامل را مطرح کرد.

وی همچنین در ادامه خواستار مساعدت تمدید مصوبه رایگان خط انتقال گاز برای کلیه مناطق روستایی،شهری،کارگاه ها شد.

فرماندار نهبندان در این نشست نیز تسهیلات جامع روستایی و عشایری را پیگیری کرد .

کریمان خراسانی جذب امریه در رشته های تخصصی مرتبط در فرمانداری شهرستان و بخشداری مرکزی را مطرح کرد.

شایان ذکر است رضوی معاون مناطق محروم و توسعه روستایی ریاست جمهوری نیز قول مساعدت و‌پیگیری داده و اظهار داشت:با توجه به اینکه مسیر نهبندان _بیرجند یک مسیر کویری و وسوسه انگیز می باشد و احتمال بروز تصادفات بسیار است ایجاد و احداث دو ایستگاه بین راهی دیگر با پرداخت تسهیلات را عنوان و این کار را زمینه تشویق سرمایه گذار دانست.
فرماندار نهبندان در ادامه این سفر با شرکت های سرمایه گذار دیدار و شرکت سرمایه‌گذاری از ایجاد سایت پرورش شتر مرغ و اشتغالزایی مستقیم برای خانواده های روستایی استقبال کرد.

فرماندار نهبندان با جمالی معاون سازمان سرمایه گذاری خارجی دیدار و از وی دعوت تا در شورای اداری شهرستان شرکت نماید و در همین دیدار پیشنهاد ستاد پیگیری همایش سرمایه گذاری مطرح که مقدمات این ستاد در شهرستان انجام شده است.

در ادامه کریمان خراسانی در نشست هم‌اندیشی ریاست جمهوری با نمایندگان عالی دولت شرکت و افزود:مهمترین دغدغه های رییس جمهور حول ۴محور اشتغال،مبارزه با فقر،تنظیم بازار و تولید تبیین شد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما