khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24686
1397-04-11 13:43
صبح امروز جلسه ستاد نمازجمعه نهبندان با حضور مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان برگزار شد.

به گزارش نهبندان خبر،حجت الاسلام والمسلمین خزاعی امام جمعه نهبندان در این نشست با تقدیر و تشکر از حضور یکایک اعضای ستاد نماز جمعه از اهتمام و توجه حجت‌الاسلام والمسلمین رحیم آبادی مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه تنگناهای بسیار زیادی وجود دارد ،اما تعداد نمازگزاران نماز جمعه رو به افزایش است از خدمات ایاب و ذهاب نمازگزاران توسط شهرداری قدردانی و خواستار مساعدت و همکاری سایر ادارات دارای مینی بوس شد.
در ادامه گزارش تصویری از اهم اقدامات ستاد نمازجمعه به نمایش گذاشته شد.
گفتنی است: خواهر بخشی معاونت خواهران ستاد نمازجمعه نیز گزارشی شفاهی از فعالیت های کانون های مصلی ارائه کرد که با استقبال مواجه شد.
در این جلسه،محمدی معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار نهبندان،حجت الاسلام خزاعی را نقطه وصل اتحاد شهرستان عنوان کرد.
وی افزود: امام جمعه نهبندان با یک دغدغه و حساسیت خاصی موضوعات و مشکلات را بیان می کند و میز پاسخ گویی مسئولین در نماز جمعه سبب ایجاد روابط عاطفی بین مسئولین و مردم می باشد.
محمدی اظهار داشت: وجود حداکثری مردم در مصلی امام علی(ع) و نماز جمعه قابل وصف است به گونه ای که در ایام ماه مبارک رمضان مصلی گنجایش نمازگزاران را ندارد.

معاون سیاسی،اجتماعی فرماندار حلقه صالحین شهید ابراهیم هادی نمازجمعه را مقدمه اجرای فعالیت های بزرگ فرهنگی عنوان کرد.

در ادامه این جلسه سرهنگ پاسدار علی شاهوردی فرمانده سپاه ناحیه نهبندان حجت‌الاسلام خزاعی را محور اصلی موضوعات فرهنگی معرفی و با اشاره به مرکز فرهنگی گلزار شهدای گمنام از استقبال بی نظیر مردم از این مرکز یاد کرد.

حجت‌الاسلام رحیم آبادی یکی از موضوعات مهم در اسلام را معرفت داشتن به کار عنوان وافزود: خدمت به نظام،اسلام و انقلاب واضح و روشن است.
وی در ادامه به تشریح و تبیین موضوع و اهمیت نماز جمعه پرداخت.
انتهای پیام/

دیدگاه شما