khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24694
1397-05-02 21:26
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) نهبندان گفت: طرح صراط با موضوعات قرآنی برای جوانان و نوجوانان بسیجی محله مسکن مهر در بخش‌های حفظ و قرائت قرآن در حال برگزاری است.

علی اکبر علیرضایی در گفت وگو با خبرنگار نهبندان خبر،اظهارکرد: طرح صراط در پایگاه‌ مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) در تمام طول تعطیلات تابستانی برگزار می‌شود.

وی افزود: این طرح در بخش‌های ترویج صحیح خوانی و حفظ کلام‌الله مجید برگزار می‌شود که علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان، آنان را به خودسازی و تقویت معنوی درونی نیز آماده می‌کند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) ادامه داد: مسجد در وهلۀ نخست برای ادای نماز فریضه است اما محدود به آن نیست و سایر عبادات از جمله آموزش قرآن و معارف اسلامی را نیز می‌توان در مسجد بجا آورد.
علیرضایی، دربارۀ تلاوت، فراگیری و آموزش قرآن در مسجد بیان داشت: خداوند متعال از فراگیرندگان و آموزش دهندگان قرآن خشنود می شود.

در پایان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) با بیان اینکه چیزی بهتر از مفید ساختن اوقات زندگی و افزودن دانش به اندوخته‌های یک جوان بسیجی وجود ندارد، خاطر نشان کرد: برخلاف تصورعموم، تابستان تنها فرصت استراحت و تفریح برای فرزندان نیست بلکه، اوقاتی مناسب برای تلاش و یادگیری است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما