khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 24695
1397-05-08 11:16
شورای اداری شهرستان با محوریت برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

به گزارش نهبندان خبر،پیش از ظهر امروز شورای اداری شهرستان نهبندان با حضور نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی،ائمه جمعه،فرماندار و روسای ادارت،نهادها در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل جلسه داد.

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان واژه چهل را معنا و افزود: چهلم و اربعین مبنای قرآنی دارد و یک دوره تکاملی است.
وی تاکید کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای این انقلاب به صورت مقایسه ای نمایان شود.
امام جمعه نهبندان باری دیگر کنگره امیران،سرداران و ۲۰۰۰شهید خراسان جنوبی را یادآور و خواستار مساعدت همه دستگاه ها در برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی شد.
در ادامه نیز حجت‌الاسلام نوری امام جمعه شهر شوسف با بیان اینکه مردم پای آرمان ها و اتقلاب مصمم هستند، اتحاد،همکاری و همراهی مسئولین را بهترین روش حل مشکلات دانست.
در ادامه نیز سرهنگ پاسدار علی شاهوردی فرمانده سپاه ناحیه نهبندان به عنوان دبیر اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با استناد به سخنان و فرمایشات مقام معظم رهبری ،چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را تببین و چارت تشکیلاتی و وظایف ستاد برگزاری این مراسم مهم را تشریح و در پایان با قرائت وصیت شهید مجید محمدی به عرائض خود خاتمه داد.
گفتنی است مالدار تنها مدیر مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نیز گزارش کامل و جامعی از اهم اقدامات و خدمات این مرکز را ارائه و در ادامه محمدی مدیر آبفار نهبندان نیز به بیان گزارش عملکرد حوزه فعالیت خویش پرداخت.
افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه نهبندان پتانسیل بسیار دارد افزود: در بخش تسهیلات اشتغالزایی بایستی مهارت سازی انجام شود.
وی گفت: گرایش های سیاسی باعث شکاف میشود که یکی از اهداف دشمن است.

در ادامه کریمان خراسانی فرماندار نهبندان حول سه محور جلسه مشترک فرمانداران شهرستان های خراسان جنوبی با استاندار،چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و‌ گزارش عملکرد ۲ ماهه خویش سخن گفت.
شورای اداری شهرستان نهبندان بیش از ۳ساعت کاری به طول انجامید .
انتهای پیام/

دیدگاه شما