سیدحسن نصرالله:
دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی امشب خود به مناسبت آزادسازی موصل اعلام کرد که این پیروزی فقط به سرنوشت عراق و ملت آن مربوط نمی‎شود، بلکه به سرنوشت امت و ملت‌های منطقه نیز مربوط است.
سید حسن نصرالله در دیدار با امیرعبداللهیان:
سید حسن نصرالله در دیدار با امیرعبداللهیان:
دبیرکل حزب ‌لله لبنان با تکریم مقام شهدای مقاومت و مبارزه با تروریسم گفت: اگر ایثارگری و جانفشانی شهدای مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی و مبارزه با تروریسم نبود و اگر شهدای مدافع حرم نبودند اکنون هیچ امنیتی در منطقه وجود نداشت.
سید حسن نصرالله: اتهام‌زنی به ایران در پرونده ریاست‌جمهوری لبنان، بدون دلیل و حماقت است
دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنان خود به پرونده انتخاب رئیس‌جمهور لبنان پرداخت و ایران را بی نیاز از دخالت در این پرونده دانست.
سید حسن نصرالله: ترور «سمیر قنطار» را تلافی می‏‎کنیم/ سکوت بین‎المللی در قبال کشتار مسلمانان نیجریه محکوم است
سید حسن نصرالله در پاسخ به اقدام اسرائیل در ترور «سمیر قنطار» گفت: به دوست و دشمن می‏‌گوییم که به شهادت قنطار در هر زمان و مکان مناسب واکنش نشان خواهیم داد و این حق ماست.
نصرالله: رفتار عربستان در حادثه منا داعش‌وار بود/ خطر موجودیتی هنوز سوریه را تهدید می‌کند اما منتظر پیروزی‌ها باشید
سخنان مهم دبیر کل حزب‌الله در جمع مداحان حسینی
دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه اسرائیل دشمن اصلی و خطر اصلی وهابیت است، مسئولیت حادثه منا را بر عهده عربستان دانست و با تاکید بر حمایت مالی عربستان از جنگ صدام علیه ایران، گفت: در قیامت آل سعود اولین کسانی‌اند که به دلیل جنگ 33 روزه بازخواست می‌شوند.
دبیرکل حزب‌الله لبنان:
دبیرکل حزب‌الله لبنان طی پیام تصویری به اجلاسیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم گفت: حاکمان آل‌سعود افراد دیکتاتور و ظالمی هستند که به مردم مظلوم یمن حمله می‌کنند و میزان جنایات آن‌ها به جایی رسیده که نمونه آن در تاریخ مثال‌زدنی نیست.
نصرالله: هیچ کدام از اهداف تهاجم سعودی به یمن محقق نشده/حمایت ایران از سوریه ادامه دارد/آمریکا به دنبال راه‌اندازی جنگ مذهبی است
دبیرکل حزب الله لبنان ادعای سعودی مبنی بر تحقق اهداف تهاجم «طوفان قاطع» را گمراه کننده خواند و تاکید کرد: هیچ کدام از اهداف تهاجم سعودی به یمن محقق نشدند.
سید حسن نصرالله: دولت بحرین کر و کور است/ هدف اصلی داعش مکه و مدینه است/ نباید به ائتلاف‌های بین‌المللی دل بست
دبیرکل حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت فرماندهان شهید مقاومت اسلامی اعلام کرد که همیشه به شهدای مقاومت به عنوان یک الگو و اسوه نیاز است و باید زهد و تقوا را از آنها آموخت.
سردار «سلیمانی» دو روز پس از حادثه قنیطره با «سید‌حسن نصرالله» دیدار کرد
فرمانده سپاه قدس 48 ساعت بعد از تجاوز دشمن صهیونیستی به «قنیطره» با دبیر کل حزب‌الله در بیروت دیدار و علاوه بر حضور در مجلس ختم «جهاد مغنیه» بر سر مزارش حضور پیدا کرد.
ايران امروز در بهترين وضعيت است و برابر فشارها ايستادگی خواهد کرد/ "حاج سلیمانی" برادر عزیز و دوست نزدیک من است
مشروح مصاحبه سید حسن نصرالله با المیادین:
سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش مقاومت حزب الله لبنان گفت : ایران امروز در بهترین وضعیت قرار دارد و مسئله هسته ای برای این است که به ایران فشار وارد کنند و بر استقلال در تصمیم گیری آن تاثیر گذارند. ایران به حفظ استقلال در تصمیمات خود پایبند است و برابر همه فشارها خواهد ایستاد.

صفحه‌ها

اشتراک در سید حسن نصرالله